Kontroller per ps3 dhe ps4

Çmimi: Me Marrveshje
Kontroller per ps3 dhe ps4

Detajet

Postuar
5 shtator 18:10
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shes kontroller per ps3 dhe ps4 me kualitet teper te larte te reja te paktuara per me shume kontakto ne viber


Shpallje te ngjashme