⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe

Çmimi: Me Marrveshje
⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe

Detajet

Postuar
17 korrik 13:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe me qira në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë
⭕️Me sipërfaqe prej 240m2
⭕️Shtëpia ka renditje të njëjtë në
të 2-ja katet (shih fotot) :

⭕️Shtëpia është e gatshme dhe e përshtatshme për çdo lloj veprimtarie
biznesi si zyre,organizatë,kopsht-çerdhe ose tjetër lloji.

⭕️Çmimi : 1100Euro

Për çdo informatë në lidhje me shpalljen , ju lutem kontaktoni këtë numër telefoni

⭕️+38344754393


Shpallje te ngjashme