⭕Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania ⭕

Çmimi: Me Marrveshje
⭕Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania ⭕

Detajet

Postuar
19 korrik 17:45
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

⭕Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania përball shkollës \"Xhemail Mustafa\"⭕
⭕Lokali ka një pozite te mire dhe është i përshtatshem per qfarëdo veprimtarie
⭕Lokali posedon dokumentacion të rregullt .

⭕Çmimi sipas marrëveshjes

Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i [email protected]
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
tel +37744521055 &
+37744595979


Shpallje te ngjashme