Ipet me qera lokali te Kolegji Fama ne Prishtin

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
15 tetor 10:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Leshohet lokali me qera i cili ka nji sip 350m2 dhe mund te perdoret percfardo vep....
Lokali ka nji pozicion shum te mir .Qmimi behet sipas marveshjes dhe munsive te qera marrsit. Te intersuarit mund te kontaktojn direkt me pronarin e lokalit ne tel; 045 5893 si dhe ne 045996918 per me shum informata


Shpallje te ngjashme