Jepet Lokali me Qira

Çmimi: 1.700 €
Jepet Lokali me Qira

Detajet

Postuar
21 korrik 19:15
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Jepet me qira lokali ne qender te Prishtines, rruga Deshmoret e Kombit, afer Postes se madhe dhe Aleances (AAK).

Lokali i ka rreth 80 m2, eshte komplet i renovuar dhe mund te shfrytezohet si lokal afarist per veprimtari te ndryshme.

Kontakt: 044919994
049784209


Shpallje te ngjashme