LOKAL ME QERA NE "ULPIANE"AFER TREGUT

Çmimi: 60 €
LOKAL ME QERA NE "ULPIANE"AFER TREGUT

Detajet

Postuar
5 prill 17:00
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

JEP ME QERA LOKALIN NE LAGJEN “ULPIANA” NE PRISHTINE. LOKALI NDODHET AFER TREGUT TE GJELBERT, NE NDERTESEN E EUROSIG, MBRAPA KAH PARKINGU. LOKALI ESHTE I VOGEL ME PAK SE < 10 M2. KA RRYME, UJE, BODRUM DHE CA PAJISJE TE IMTA. CMIMI I VOLITSHEM, 60 €. I PERSHTATSHEM PER: ZYRE, ZEJE, TATUAZHE, THONJTORE, KIOSKE, SHITJE, MINIBIZNES, MINIDEPO, ETJ. TEL.KONTAKTUES 044-141 035; +38344141035; [email protected]


Shpallje te ngjashme