LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE "KODRA E DIELLIT" - PRISHTINE

Çmimi: 160 €
LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE "KODRA E DIELLIT" - PRISHTINE

Detajet

Postuar
17 mars 12:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTORE,ETJ. ÇMIMI 160€. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: [email protected]


Shpallje te ngjashme