LOKAL ME QERA NE QT "KODRA E DIELLIT" - PRISHTINE

Çmimi: 100 €
LOKAL ME QERA NE QT "KODRA E DIELLIT" - PRISHTINE

Detajet

Postuar
2 tetor 22:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. ÇMIMI 100€. MADHESIA 16 M2. NUK KA INVENTAR. KA NGROHJE QENDRORE DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTURE, MINIBIZNES, SHITORE, ETJ. INFORMATAT NE TELEFON 044141035, 044628075;; VIBER:+38344141035; E-MAIL: [email protected]


Shpallje te ngjashme