Lëshohet lokali (pa agjencione) me qira në qendër te Prishtinës 80 m2

Çmimi: 1.500 €

Detajet

Postuar
22 shtator 12:36
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Në qendër te qytetit lëshohet me qira lokali në sipërfaqe prej 80 m2. Lokali gjendet në rrugën Fehmi Agani (përball Maroon Pub) afër Shtëpisë së Shëndetit në qendër. Lokali është i sapo rinovuar dhe i ka të gjitha instalimet e reja. Lokali është i përshtatshëm për shumë destinime afariste. Çmimi 1800 euro/muaj.


Shpallje te ngjashme