Lëshohet objekti me qira

Çmimi: Me Marrveshje
Lëshohet objekti me qira

Detajet

Postuar
16 shkurt 11:23
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Objekti është i përshtatshëm për zyre. Objekti ka 360m2 dhe posedon :

8 Njesi pune
4 Banjo
4 Depo
5 Ballkone
1 Para dhomë
2 Byfe
Garazh Private
Klime në të gjitha hapësirat

049852000


Shpallje te ngjashme