Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company

Çmimi: 600 €
Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company

Detajet

Postuar
4 shkurt 07:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kodi 0227

Lëshohet benesa/zyra me qira në qendër të Prishtinës, banesa gjendet ne rrugën ‘’Nëna Tereze’’ saktësisht ne hyrje të Riza Company, kati i parë nr.1, banesa ka siperfaqe prej 50m2, dy dhomeshe. Banesa është e destinuar ekskluzivisht për zyre, e tille ka qene per 10 vite me rradhë , ku është shfrytëzuar si zyrë avokatie. Qeraja mujore ështe 600 euro, dhe lëshohet për periudhë më të gjatë kohore, varësisht nga marrveshja që bëhet me kontratë.
Per me shume oferta vizitoni:https://www.facebook.com/agjensionivlera/
383 45 251 251


Shpallje te ngjashme