Llustera Ndriçime _DOMI_Chandelier

Çmimi: Me Marrveshje
Llustera Ndriçime _DOMI_Chandelier

Detajet

Postuar
9 shkurt 16:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Arriti malli i ri!
Ndriçime "DOMI"Chandelier
Ndriçime nga modelet me te reja italiane
Ndriçime me çmimet me te lira në treg
Bëjmë shitjen e mallit me shumcë dhe pakicë me çmime shumë të volitshme !
Vizitoni sallonin tonë të shitjes
Vranjevc - Magjistrale Prishtinë-Podujevë
Kontakt : +377 44 353 170


Shpallje te ngjashme