Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.

Çmimi: 45.000 €
Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.

Detajet

Postuar
26 shtator 12:05
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokali gjendet në Bregun e Diellit te banesat e “Standardit” (banesat e Komunës). Lokali ndodhet në një lokacion mjaftë të frekuentuar, është në katin përdhesë dhe është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si: Ordinancë, zyre, administratë etj.

ID e shpalljes: 40167

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme