Lokal 45m2 me qira te Qafa.

Çmimi: 600 €
Lokal 45m2 me qira te Qafa.

Detajet

Postuar
31 mars 07:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokali gjendet te Qafa në Rr. UÇK.
Lokali ndodhet në katin përdhrsë, ka 1 Hapsirë Pune, 1 Depo dhe 1 Banjo.
Lokali është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 40071

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme