Lokal 60m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

Çmimi: 90.000 €
Lokal 60m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

Detajet

Postuar
1 gusht 17:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokali ka fletë poseduese dhe gjendet në Lagjen e Spitalit afër Super Vivës.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe është i pashfrytëzuar më parë. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: zyre, ordinancë, market etj.

ID e shpalljes: 40139

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme