Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.

Çmimi: 162.000 €
Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.

Detajet

Postuar
5 korrik 10:01
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokali gjendet në Lagjen Dodona në rrugën Barjam Kelmendi.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka pamje nga rruga kryesore. Lokali ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 40130

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme