Lokal afarist 300m2 me qira në lagjen B. i Diellit

Çmimi: 1.300 €
Lokal afarist 300m2 me qira në lagjen B. i Diellit

Detajet

Postuar
3 shkurt 12:41
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokal afarist 300m2 me qira në lagjen B. i Diellit.
Lokali gjendet në lagjen Bregu i Diellit, afër Albi Market, në rrugën Afrim Zhitia (te banesat ngjyrë hiri), është I gatshëm për shfrytëzim, ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos) si dhe ka parking të mjaftueshëm.

ID: T50041
|
Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com
e-mail: [email protected]

TOPIA Real Estate


Shpallje te ngjashme