Lokal me qira mbrapa Rrugës B📍

Çmimi: 320 €
Lokal me qira mbrapa Rrugës B📍

Detajet

Postuar
10 janar 15:24
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokal me qira mbrapa Rrugës B📍

▪️Çmimi 320€💶

▪️Mbrapa Royal Mall, Në rrugën Isuf Sokoli, me 60m², me nxemje qendrore me rrymë, në vend mjaft frekuentiv dhe ideal për biznese të ndryshme, si dhe ka këtë renditje:

▪️Hapësirë punuese
▪️Banjo.

043 835 299


Shpallje te ngjashme