Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP

Çmimi: Me Marrveshje
Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP

Detajet

Postuar
20 maj 18:25
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Leshohet lokali me qira ne Ulpiane,konkretisht mbrapa qerdhes ose mbrama marketit \'\'n.Mollë\'\'.Lokali ka hapesire mjaft te madhe dhe eshte i gatshem per shfrytezim.Preferohet per ordinance,Sallon Ondulimi, etj,per shkak te ndarjes te pershtatshme te hapesirave.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564-Viber
+38345609373-Viber
045-591-948


Shpallje te ngjashme