Objekt 1400m2 në Cagllavicë

Çmimi: 730.000 €
Objekt 1400m2 në Cagllavicë

Detajet

Postuar
2 prill 10:22
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë.
Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 dhe ka 2 kate.
Objekti është I pajisur me: Kamera, Ngrohjë qëndrore me dru dhe qymyr, Alarm (i lidhur me telefonë), ujë 24orë, Bunar dhe të gjitha paisjet që nevojiten për një objekt afarist.
Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë-Feriza, përball HIB Petrol (ose me saktësisht 20m larg servisit të RANGE ROVER)
Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni.

ID e shpalljes: 50001

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme