Objekt afarist me #QIRA në Llapnasellë afër \"KFC-së\".

Çmimi: Me Marrveshje
Objekt afarist me #QIRA në Llapnasellë afër \"KFC-së\".

Detajet

Postuar
9 prill 15:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Objekt afarist me #QIRA në Llapnasellë afër \"KFC-së\".

🔶 Objekti gjindet në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj në rrugën kryesore me lokacion jashtëzakonisht të përshtatshëm dhe të favorshëm, i cili ka qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit, në autostradë dhe në afërsi të qendrave tregtare \"Albi Mall\" dhe \"Prishtina Mall\".
🔶 Hapësira është e ndarë në dy kate dhe mund të shfrytëzohen për veprimtari biznesore të ndryshme si Zyre, Call Center, Spitale, e zhvillime të veprimtarive të ndryshme të kësaj natyre, këto hapësira mund të manovrohet sipas kërkesës së klientit.

📌 Kodi: A329

☑️ 650m2

🤝 Çmimi: 3.500€/muaj

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
📞 +383/44 760 822
(Viber + WhatsApp)


Shpallje te ngjashme