Qerdhe kopsht per fëmijë

Çmimi: Me Marrveshje
Qerdhe kopsht per fëmijë

Detajet

Postuar
10 mars 20:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet bisnesi, kopshti për fëmijë në lagjën Kalabria ( Emshir) në Prishtinë.
Objekti është i kompletuar dhe i destinuar me të gjitha paisjet çka i nevojitet një kopshti për fëmijë.

Përveç tjerash është i licensuar nga MASHT-i
Tel; 045-663-429
Qmimi me marveshje


Shpallje te ngjashme