SHITET LOKALI AFARIST NE DARDANI

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET LOKALI AFARIST NE DARDANI

Detajet

Postuar
4 shkurt 17:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet lokali afarist tek Qendra tregtare e Dardanis afër postës kryesore me siperfaqe 87m2 dhe 150m2 teras të shfryetzuara
Lokali është tërësisht funksional në gjendje pune me të gjitha mjetet e nevojshme
Përkthim i menjëhershëm
Cmimi me marrveshje
Për info 044780999(viber)
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
CODE 1013


Shpallje te ngjashme