Shiten lokalet 63 dhe 130m2 ne bregun e Diellit!DELTA

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten lokalet 63 dhe 130m2 ne bregun e Diellit!DELTA

Detajet

Postuar
26 mars 23:58
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

DELTA Patundshmeri


Shpallje te ngjashme