Shitet lokali 45m2 ne qender te 4 llullat!DELTA

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet lokali 45m2 ne qender te 4 llullat!DELTA

Detajet

Postuar
8 maj 18:21
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokali gjendet ne rrugen Bajram Kelmedi ne mes te 4 llullave dhe shkolles fillore Elena Gjika.gjendet ne perdhes dhe eshte i leshuar me qira.
Kontrata kalon tek noteri
Cmimi per m2 eshte 2000 Euro i Diskutueshem
Kontakti:044 556 777---049 157 113--049 445 711--048 556 777


Shpallje te ngjashme