Shitet lokali ne qender afer sheshit!DELTA

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
10 prill 01:07
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet lokali ne qender te qytetit perballe hotelit\"Grand\",me siperfaqe prej 82m2.Lokali eshte perdhese e ulet dhe eshte i leshuar me qira me kontrate 3-vjecare,eshte i ndriçuar nga te dy anet dhe i renovuar para 2 vitesh.Lokali ka flete poseduese, perkthimi behet menjehere dhe nuk eshte ne hipoteke. Cmimi sipas marreveshjes.Informata 044 556 777---049 157 113---049 445 711


Shpallje te ngjashme