Zyre 80m2 me qira te Qafa

Çmimi: 500 €
Zyre 80m2 me qira te Qafa

Detajet

Postuar
12 tetor 19:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Zyre 80m2 me qira te \"Qafa\" ne rrugen \"UÇK\" prane me \"Raiffaisen Bank\". Zyra lokalizohet ne katin e pare dhe ka kete formacion:
- Salle takimesh
- 2 Njesi Ndihmese
- Kuzhine
- Nyje Sanitare
- Ballkon

Zyra ndodhet ne lokacion kyç mjaftueshem te qarkullueshem me mundesi te larte promovimi, per momentin shfrytezohet per hapsire banimi, por te gjitha orendite largohen, ka ngrohje qendrore me sistem te avancuar (Vailant kalda) sistem ekonomik, e pershtatshme per destinime te ndryshme afariste
R1548
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri


Shpallje te ngjashme