Zyre - Lokal 103 m2 në shitje te 4 Llullat.

Çmimi: 206.000 €
Zyre - Lokal 103 m2 në shitje te 4 Llullat.

Detajet

Postuar
31 mars 07:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokali gjendet te 4 Llullat në rrugën Bajram Kelmendi.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka një Hapsirë të Madhe pune dhe një WC.

ID e shpalljes: 20130

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate