Zyre me Qira ne Pejton - 100 m2

Çmimi: 500 €
Zyre me Qira ne Pejton - 100 m2

Detajet

Postuar
31 gusht 14:26
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Zyre me Qira ne Pejton - Kodi 1660

Lokacioni: Mbrapa Hotel Prishtines

Siperfaqe: 100 M2

Kati 2

Renditjet:

- 3 Njesi Punes
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

- Mundesi ndarjes se sallonit me knauf dhe perfitohen deri 4 njesi punes.

Çmimi €500

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: [email protected]
Web: www.prishtina-city.com


Shpallje te ngjashme