lokal me qera

Çmimi: 600 €

Detajet

Postuar
16 dhjetor 22:05
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Leshoj me qera Lokalin perballë Hotel Grandit ,rruga Garibaldi kati i dyt 65 metra katror të shfrytezuara me inventare e pershtashme per Callcenter, Përmbarues , Notër.. dhe për gjdo shfrytëzim pamje të shkëlqyer per reklamë e firmës qmimi 600euro pagesa e qeras sipas marrvëshjes unë jam Pronari .


Shpallje te ngjashme