Boc

Çmimi: 1 €

Detajet

Postuar
18 shkurt 06:24
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet boca e plinit 1000 litra shum e rujtne ne prishtin qmimi sipas marrveshjess


Shpallje te ngjashme