Shfajc 400amper gjerman

Çmimi: 180 €
Shfajc 400amper gjerman

Detajet

Postuar
30 mars 16:43
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shfajc 400amper prodhim gjerman i ri npaket. per ma shum informata me shkruani ne viber 00355684144128.


Shpallje te ngjashme