Shitet hillti

Çmimi: 150 €
Shitet hillti

Detajet

Postuar
11 janar 15:27
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet hillti i Ri nuk është i përdort asniher i sa po ardhur nga italia për ma shum Info laimrohuni në Nr...044 105 464