Punoj me bagera edhe kamijon si dhe transport

Çmimi: Me Marrveshje
Punoj me bagera edhe kamijon si dhe transport

Detajet

Postuar
25 nëntor 21:36
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Punoj me bager dhe kamijon dhe kryejme te gjitha punet


Shpallje te ngjashme