Punojm me bagera

Çmimi: Me Marrveshje
Punojm me bagera

Detajet

Postuar
13 shkurt 23:16
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Bejme pune te ndryshme me bager Hapje te kanaleve ,rrafshime te ndryshme,prishje te shtepive si dhe transport ne te Gjithe Kosoven
Kontakto ne viber ose whatsapp +383 44 115638


Shpallje te ngjashme