Shes motorrin volvo 6 klipa

Çmimi: 950 €
Shes motorrin volvo 6 klipa

Detajet

Postuar
15 korrik 21:38
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet motorri volvo 6 klipa motorri eshtei montuar ne kamion dhe mund te testohet qmimi 950 euro nr kontaktues +383 44 231 156


Shpallje te ngjashme