Makineri per prodhimin e keseve te letres

Çmimi: 7.600 €
Makineri per prodhimin e keseve te letres

Detajet

Postuar
15 mars 01:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes makineri per prodhimin e keseve te letres per paketimin e bukes .groshes.orizit..makineria eshte e perdorur 3 muaj..makineria gjendet ne Shkup..qmimi eshte per ne Shkup.kurse hargjimet per transport edhe dogan i bart bleresi..ka ngjyrosje ne 3 ngjyra..
Viber Watcap 00381567353


Shpallje te ngjashme