Mikser per brum 18 kg

Çmimi: 620 €
Mikser per brum 18 kg

Detajet

Postuar
15 tetor 10:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes mikserin per brum pica burek ne gjendje perfekte 1 muj i perdoren


Shpallje te ngjashme