Paisje te reja per Restorante

Çmimi: Me Marrveshje
Paisje te reja per Restorante

Detajet

Postuar
25 shkurt 08:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE ,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE TE PAISJEVE TONA QE POSEDOJME.

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC FERIZAJ

044 205 539Shpallje te ngjashme