Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi

Çmimi: Me Marrveshje
Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi

Detajet

Postuar
7 janar 08:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi ushqimore dhe jo ushqimore,pasterizatore te ndryshem laktofriza etiketirka te ndryshme linja te prodhimite petve qokokremit keqap majonez komplet produkte kanditore
Linja prodhimi salveta leter toaleti paketuse te ndryshme
kontakt tel 044131113dhe 049131113 faqja jone zyrtare
www.facebook.com\stinacompany


Shpallje te ngjashme