Zall i gatshem ( filer )per Mallter dhe Ngjits

Çmimi: 1 €

Detajet

Postuar
17 shkurt 22:42
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shes zall te gatshem ( filer )me fraksione 800 mikrona dhe 1200 mikrona per mallter dhe Lepak. Tel:044/102-571 Depo gjindet ne komoran