KULMI SHITET URGJENT 120m2

Çmimi: 850 €
KULMI SHITET URGJENT 120m2

Detajet

Postuar
22 maj 16:38
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

-Shitet kulmi i izoluar komplet i ndertum ne vitin 2012 komplet me qeremide me olluk lant i ka shum te gjata nga 7m ne gjendje shum t mir

049-210-166 dhe ne viber


Shpallje te ngjashme