Shes kulmin

Çmimi: 1 €
Shes kulmin

Detajet

Postuar
18 shtator 20:43
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes kulmin e shpis me dim 10x11m shitet komplet me qeremide letfa mertek llamperi ndersa ne dysheme mertek dhe drrasa 3.5cm cmimi sipas marreveshjes


Shpallje te ngjashme