TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873

Detajet

Postuar
4 shkurt 06:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 transportin montimin e bëjm në tër kosoven mundeni me thirr ne gjdo koh jeni te mir pritur


Shpallje te ngjashme