TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

Detajet

Postuar
4 shkurt 06:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Japum ne sherbim tenda karrika dhe tavolina numri per kontakt 044280873 24 or transporti dhe montimi ku do ne kosov jeni te mir pritur viber +38344280873


Shpallje te ngjashme