Bilardo

Çmimi: 1.550 €

Detajet

Postuar
11 qershor 15:29
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Bilardo zeki 9 komplet me topa dhe shtega


Shpallje te ngjashme