Procesor G4920 (GEN 8/9)

Çmimi: 38 €
Procesor G4920 (GEN 8/9)

Detajet

Postuar
7 qershor 2023 01:36
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes procesorin te gjenerates se 8-te dhe 9-te, ne gjendje te rregullt, per me shume info kontakt ne tel ose viber:

Intel® Celeron® G4920 Processor
2M Cache, 3.20 GHz - 38 euro

Tel: 049522540
Viber: +38349522540


Shpallje te ngjashme