**AP \'\'Bejme Renovim prej A-ZH******

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
12 prill 05:07
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve , instalimin e ujit ,nivelizim masiv ,si dhe gdhendja e parketit te vjeter.
Ne edhe punojm ne rajonin:Prishtin, Fush Kosove,obiliq,Lipjan

Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
Numrat janë:044 183 126 dhe 049 455 713
Viber +38344183126


Shpallje te ngjashme