Gjirime HD me Kran Foto per Dasma Ahenge Familjare

Çmimi: Me Marrveshje
Gjirime HD me Kran Foto per Dasma Ahenge Familjare

Detajet

Postuar
22 shkurt 16:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Bejm foto dhe gjirime Profesionale me staf te kualifikuar per
Gjirime
Kran 6Metra
Kran 8Metra
Fotografi
Montazh
Audio
Video
Love story
Phootoshuting
Bejm gjirime dhe Foto me kualitet te lart Full HD ne ter Kosoven sipas kerkeses tuaj,
Ejani dhe binduni me sherbimet tona !

Me staf te kualifikuar per gjirime dhe fotografi

Kontakt +38344 804 874 Viber
+38349 804 874 whatsapp
tag: kran, kamera, photoshuting , foto, photo , spot kamerman


Shpallje te ngjashme