Hapjen E GYPAVE TE KANALIZIMIT NE MENYR TE SHPEJTE

Çmimi: Me Marrveshje
Hapjen E GYPAVE TE KANALIZIMIT NE MENYR TE SHPEJTE

Detajet

Postuar
11 maj 07:07
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Punojm me Hapjen e Gypave te Kanalizimeve ,bunareve , guzhina,banjove ne menyr te shpejte dhe efikase.


Shpallje te ngjashme